www.incilturk.Com

 
 
 

 
 

 

Hazreti muhammed ve isa mesihin doğumu muhammed peygamberin doğumu kurandan ayetler incilden Hz. Hazreti muhammed ve isa mesihin doğumu muhammed peygamberin doğumu kurandan ayetler incilden Hz.

 


 


Hazreti muhammed ve isa mesihin doğumu muhammed peygamberin Hz. Hazreti muhammed ve isa mesihin doğumu muhammed peygamberin Hz. Hazreti muhammed ve isa mesihin doğumu muhammed peygamberin Hz. Hazreti muhammed ve isa mesihin doğumu muhammed peygamberin Hz. isa mesih'in ve Muhammedin doğumu kurandan ayetler incil ne diyor?

isa mesih'in ve Hazreti Muhammedin doğumu kurandan ayetler incil ne diyor? isa mesih'in ve Hazreti Muhammedin doğumu kurandan ayetler incil ne diyor?

Herkes biliyor ki, Muhammet'in babası Abdullah, annesi Amine'dir. O, tanınan bir baba ve saygıdeğer bir ananın çocuğudur. Muhammet'in doğaüstü bir şekilde doğduğunu ne Kuran bildiriyor, ne de bir İslam alimi böyle bir iddia ortaya attı. Onu ne bir meleğin müjdesi dünyaya getirdi, ne de o Allahın kelamından doğdu. Tam tersi, o bütün diğer insanlar gibi doğal yoldan bir baba ve anneden doğdu. Hazreti muhammed ve isa mesihin doğumu muhammed peygamberin Hz.

Oysa Kuran, defalarca İsa Mesih'in diğer insanlar gibi doğal bir yoldan doğmadığını bildiriyor. O'nun babası beşer değildi. İsa Mesih, bir erkeğin girişimi olmaksızın Bakire Meryem'den dünyaya geldi. Çünkü Allah Meryem'e Ruhundan üfledi. O halde İsa Mesih, Allahın Ruhu'ndan doğan tek insandır (Nisa 4:171, Enbiya 21:91, Tahrim 66: 12)Hazreti muhammed ve isa mesihin doğumu muhammed peygamberin Hz. Hazreti muhammed ve isa mesihin doğumu muhammed peygamberin Hz.
O halde İsa Mesih sıradan bir insan olmayıp, hem tanrısal Ruh, hem de sıradan bedendir. Zira O, Allahın Ruhu'ndan ve Bakire Meryem'den doğmuştur. Muhammet İse Allahın Ruhu'ndan doğmadı; gerçek bir baba ve gerçek bir anneden dünyaya geldi. Onun bedeni sıradan bir İnsan bedeni olup, tanrısal Ruh'a sahip değildir.

Sonraki Sayfa (Muhammed ve İsa Mesih'e İlişkin Tanrısal Vaatler)
Hazreti muhammed ve isa mesihin doğumu muhammed peygamberin Hz. Hazreti muhammed ve isa mesihin doğumu muhammed peygamberin Hz. Hazreti muhammed ve isa mesihin doğumu muhammed peygamberin Hz. Hazreti muhammed ve isa mesihin doğumu muhammed peygamberin Hz. Hazreti muhammed ve isa mesihin doğumu muhammed peygamberin Hz. Hazreti muhammed ve isa mesihin doğumu muhammed peygamberin Hz. Hazreti muhammed ve isa mesihin doğumu muhammed peygamberin Hz.

   

© Copyright incil.türk